Kanguru Fiyatı

Kanguru Fiyatı

Kanguru Fiyatı neye göre belirleniyor. Bir yanda bu eğlenceli ve hayatı kolaylaştıran ana kucağı bebek taşıyıcılar diğer yanda fiyatları. Ayrıca bugünlerde o kadar çok alternatif var ki kafanızın karışmaması elde değil. Ne var ki annelerimiz araştırmalarına çok önceden başlıyorlar. Bu yüzden cimri.com’dan girip akakce.com’dan çıkıyorlar. Bununla birlikte enuygun.com, online pazar yerleri hepsini süzgeçten geçiriyorlar. Örnek vermek gerekirse ana kucağı 200 TL, sling 150 TL, bebek arabası 400 TL ve kanguru da 150 TL diyoruz. (Fiyatlar temsilidir.)

Kanguru Fiyatı vs. Taşıma Performansı

Bu arada sadece fiyatları toparlamakla iş bitmiyor. Sırada kullanım alanı var. Evet hangisini daha efektif kullanabiliriz. Bu arada bu araçları sadece tek bir kullanım alanı olarak almak sizi sınırlandırır. O yüzden olabildiğince geniş kullanım alanını düşleyin. Bebek arabası için bulunduğunuz bölgenin yolları nasıl? Taşıma esnasında size yeterli konforu sunabiliyor mu? Topluma açık alanları ve araçları rahatlıkla kullanabiliyor musunuz? Bu soruları öznesini nesnesini değiştirerek tekrar tekrar diğerleri içinde sorabilirsiniz. Yani alacağınız bebek taşıyıcı size istediğiniz performansı sunabiliyor mu?

Bebek Taşıma (Kafamda Deli Sorular)

Hazırsanız hepimizin ortak noktası olan sorulara başlayalım. Evet eskiden televizyonlarda denk gelme olasılığınız yüksek yarışma programları vardı. Peki, yüz kişiye sorduk; zaten o günlerden bu günlere geldik. Bugün herhangi bir sosyal medya uygulamasında herhangi bir anne çocuk sitesinde bu ürünler hakkında yeterince ön bilgi bulabilirsiniz. Hatta hiç bir fikriniz olmasa bile ufakta olsa bir fikir sahibi olabilirsiniz. İlk soruyu alalım. Kanguru bebek için sağlıklı mı? Tabi ki ürüne göre evet sağlıklı ve aynı şekilde hayır ürüne göre sağlıksız olabilir.  Lütfen almadan önce iyi araştırın. Özellikle kullanılan bileşenler çok önemlidir. Bebek kanguru kaç lira? Ya da Kanguru Fiyatı ne kadar? Arkadaşlar fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Şuan da ulaşabileceğiniz yüzlerce çeşit ana kucağı var. Aynı şekilde yüzlerce çeşit kanguru modeli var.

En İyi Kanguru Hangi Marka

Bizce en iyi kanguru markası aklınıza en iyi yatan olacaktır. Yani her üründe olduğu gibi kanguru satın alırken de bir çok nedeniniz olacaktır. İşte bu nedenlerinize bulacağınız en iyi yanıtlar sizi en iyi kanguru markasına ulaştıracaktır. Hal böyle olunca marka model sayısı da artacaktır. Çünkü bebek taşıma konusunda çocuk sağlığına çok fazla önem veren kanguru markaları var. Aynı şekilde taşıyıcı için ergonomiyi ön plana çıkaran kanguru modelleri ve markaları var. Hatta ithal ürün kullanmak isteyen bütçe konusunda herhangi bir sınırlaması olmayan alıcı kitleler var. Bunların yanı sıra desenli kanguru sevenler var. Ya da sade tasarımlardan hoşlanan anne ve babalar var. Bu paragraf en iyi kanguru markası Babalinbaby olacak şekilde tamamlanabilirdi. Ama biz herkese hitap ediyoruz ve kararlarınıza saygı duyuyoruz. O yüzden siz, Babalinbaby kanguru alacağıma X marka ana kucağı alırım. Belki de Y marka Sling alabilirim diyebilirsiniz.

Ortak Paydamız Bebeklerimiz

Evet istediğiniz marka model ve ya ürünü alabilirsiniz. Sonuç olarak geleceğimizi taşıyoruz. Biz üreterek bunu başarmaya çalışıyoruz. Sizlerde taşıyarak başarmaya çalışıyorsunuz. O yüzden aklınıza yatan içinize sinen ve severek kullanacağınız bir bebek taşıyıcısı almaya çalışın. Yine de bizi ön plana çıkaran özelliklere de değinmeden geçemeyeceğiz. Aşağıda özet olarak ulaşabileceğiniz ve elimizden geldiğince her yer de görebilmenizi sağlayacağımız bilgileri paylaşıyorum. Ayrıca daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimizle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Kangurularımızın Başlıca Özellikleri

Kaliteli Kumaş ve Baskı,
Dayanıklı Dikiş Tasarımı,
Trend Tasarımlar,
Güvenli Ödeme yöntemleri.

Doğumdan itibaren anne karnındaki şekli ile taşıma imkanı,
Önde yanda ve sırtta farklı şekillerde taşıma imkanı,
“M” Oturuş pozisyonunu desteklemesi,
Bebeğin ağırlığını omuz sırt ve bel arasında dengeli bir şekilde dağıtır ve bu nedenle ağrı oluşturmaz,
Omuz askılarındaki destek sünger dolgular tüm gün konfor sağlar,
İç astarları %100 hava geçiren pamuk kumaştan üretilmiştir,
Başlığı sayesinde bebeğinizin başını desteklerken aynı zamanda güneş, ışık ve rüzgârdan korur,
Bebeği emzirirken gizlilik sağlar,
Dahili ve ayrılabilir cepler sayesinde ihtiyacınız olan küçük araçları taşımanıza olanak sağlar,
Bağımsız araştırma laboratuvarlarında yapılan testlerde AZO BOYAR madde içermediği onaylanmıştır,
Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir,
Bağlantı yerleri zarf dikişle desteklenmiştir,
Dikişlerde mukavemeti yüksek COATS iplikler kullanılmıştır,
Yıkamaya elverişlidir.

M Oturma Pozisyonu

Bebeğinizin kanguruda sağlıklı bir şekilde konumlandırılmasıdır. Buna göre ağırlık merkezi bebeğin kalçasında toplanmaktadır. Bebeğinizin bacakları ise açık pozisyonda olur. Dünya Kalça Sağlığı Örgütü bu şekilde taşımayı önermektedir.

Kalça Çıkığı (Displazi)

Displazi diye adlandırılan bu durum bebeklerde ve küçük çocuklarda kalça ekleminin düzgün şekilde gelişmemesi sonucunda ortaya çıkan bir durumdur. Kalça çıkığında femur başı yanlış pozisyonda konumlanmıştır ve bu durum kalça gelişiminde bozukluklara yol açar. Gelişimsel kalça displazisi yeni doğan bebeklerde en sık görülen kas-iskelet sistemi problemlerinden biridir. Bu yüzden çocuğunuzu kanguruda taşırken aldığı şekle dikkat edin.