Ergonomik Kanguru Fiyatları

Ergonomik Kanguru Fiyatları

Ergonomik Kanguru Fiyatları 0 – 4 yaş arası ergonomik kangurularda dikkat çeken fiyatlarla karşınızdayız. Ürün fiyat ve performans karşılaştırması yaptığınızda harika bir sonuca ulaşırsınız. Gerek taksitli ödeme konularında gerekse kampanyalarla tüm anne babaların yanındayız. Fiyat politikamız tüm ebeveynler için ideal bir kanguru edinebilmeleri şeklindedir.

Yeni Doğan Kanguru Fiyatları

Bu arada eğer bir her yöne ergonomik kanguru satın aldıysanız zaten yeni doğan aparatına gerek kalmıyor. Çünkü dinamik ayarlanabilir bacak panelleri sayesinde kangurunuzu istediğiniz gibi ayarlarsınız. Bir yandan yüzlerce standart ergonomik kangurudan birini seçebilirsiniz diye düşünüyorum. Diğer yandan ise bir her yöne ergonomik kanguru ile de yeni doğanınıza güzel bir yaşam alanı sunabilirsiniz.

Kanguru Modelleri

Ergonomik kanguru modelleri size ve çocuğunuza göre değişiklik gösterebilir. Üstelik farklı tasarımlar ve farklı modeller sizi farklı kangurulara itebilir. Öncelikle standart bir kanguru deneyebilirsiniz. Bir çok aile için ideal bir taşıma çözümüdür. Bunun yanı sıra her yöne ergonomik kanguru modellerini de deneyebilirsiniz. Ayrıca yine cepli kanguru modellerimiz de bir çok aile için tercih edilen kangurulardandır.

 

En İyi Kanguru Modelleri

İyi bir kanguruya sahip olmadan önce teknik analizlerini de yapmayı unutmayın. Çünkü size asıl ergonomiyi yaşatacak olan kullanılan materyaller olacaktır. Kısacası kanguru da kullanılan iplik, kullanılan kumaş, kullanılan baskı teknikleri, plastik malzemeler vb. diğer bileşenler iyi seçilmelidir. Mesela bizde kullanılan iplik COATS markadır. Dikişlerin gücü kaynağını buradan alır.

İlk Bakışta Babalinbaby Kanguruları
Kaliteli Kumaş,
Dayanıklı Dikiş Tasarımı,
Trend Tasarımlar,
Güvenli Ödeme yöntemleri.
Doğumdan itibaren anne karnındaki şekli ile taşıma imkanı,
Önde yanda ve sırtta farklı şekillerde taşıma imkanı,
“M” Oturuş pozisyonunu desteklemesi,
Bebeğin ağırlığını omuz sırt ve bel arasında dengeli bir şekilde dağıtır ve bu nedenle ağrı oluşturmaz,
Omuz askılarındaki destek sünger dolgular tüm gün konfor sağlar,
İç astarları %100 hava geçiren pamuk kumaştan üretilmiştir,
Başlığı sayesinde bebeğinizin başını desteklerken aynı zamanda güneş, ışık ve rüzgârdan korur,
Bebeği emzirirken gizlilik sağlar,
Dahili ve ayrılabilir cepler sayesinde ihtiyacınız olan küçük araçları taşımanıza olanak sağlar,
Bağımsız araştırma laboratuvarlarında yapılan testlerde AZO BOYAR madde içermediği onaylanmıştır,
Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir,
Bağlantı yerleri zarf dikişle desteklenmiştir,
Dikişlerde mukavemeti yüksek COATS iplikler kullanılmıştır,
Yıkamaya elverişlidir.
M Oturma Pozisyonu
Bebeğinizin kanguruda sağlıklı bir şekilde konumlandırılmasıdır. Buna göre ağırlık merkezi bebeğin kalçasında toplanmaktadır. Bebeğinizin bacakları ise açık pozisyonda olur. Dünya Kalça Sağlığı Örgütü bu şekilde taşımayı önermektedir.
Kalça Çıkığı (Displazi)
Displazi diye adlandırılan bu durum bebeklerde ve küçük çocuklarda kalça ekleminin düzgün şekilde gelişmemesi sonucunda ortaya çıkan bir durumdur. Kalça çıkığında femur başı yanlış pozisyonda konumlanmıştır ve bu durum kalça gelişiminde bozukluklara yol açar. Gelişimsel kalça displazisi yenidoğan bebeklerde en sık görülen kas-iskelet sistemi problemlerinden biridir. Bu yüzden çocuğunuzu kanguruda taşırken aldığı şekle dikkat edin.