Babalinbaby Kanguruları

Babalinbaby Kanguruları, Türkiye’de üretilmektedir. Hem iç pazar hem de global bir satış ağına sahiptir. Kangurularımız bebek sağlığına uygun olarak üretilmektedir. Bu kapsamda sayısız testten geçmektedirler.

Türkiye’nin güvenilir markası haline gelen Babalinbaby anne ve babaların öncelikli tercihleri arasındadır. Yüzlerce farklı desen ve modelle tüm anne ve babalarımızın tercihlerine ulaşmaya çalışıyoruz.

7/24 online satış yeteneğine sahip olan firmamız anlaşmalı bebek mağazalarında da fiziksel satış olanakları sunmaktadır. Sizi de bu büyük kanguru ailesi arasında görmekten mutluluk duyarız.

  • Kanguru üretiminde kullanılan kumaşlar, iplikle ve plastik aksamlar özel üretim ve testlere tabi tutulan malzemelerdir. Gönül rahatlığıyla çocuklarınız için kullanabilirsiniz.

Kanguru Tercihlerinizi Değiştireceğiz

Bu arada ürünlerimize ve rekabetçi fiyatlarımıza o kadar güveniyoruz ki diğer marka ve modelleri de inceledikten sonra tercihiniz biz olabiliriz. Çünkü her bebeğe, her çocuğa  ve de her ebeveyne hitap eden bir markayız. Sunduğumuz bu özelleştirilebilir ürün yönetimi ile her aileye dokunmaya çalışıyoruz.